ردیاب خودرو

ردیاب خودرو چیست؟

ردیاب خودرو چیست؟

ردیاب خودرو ابزار سخت‌افزار کوچک و سبکی است که داخل انواع اتومبیل نصب می‌شود . از طریق سیم‌کارتی که در ردیاب خودرو وجود دارد، موقعیت جغرافیایی یا خارج شدن از مسیر ، پارکینگ و یا در صورت سرقت خودرو سریعاً توسط نرم‌افزار موبایل یا کامپیوتر ردیاب خودرو ، مکان ماشین  را پیداکرده و به اطلاع صاحب اتومبیل می‌رساند. حال در این مقاله به سوال ردیاب خودرو چیست پاسخ می دهیم.

ردیاب خودرو شباهت بسیاری به جی‌پی‌اس خودرو دارد اما کاربرد بیشتری نسبت به جی‌پی‌اس دارد. ردیاب ماشین در سایزهای کوچک‌تری تولید شده و در بخش‌های مختلف خودرو از قبیل درب، داشبورد، سقف و… قرارداد. و همچنین ردیاب خودرو قابلیت‌هایی مانند خاموش کردن خودرو از راه دور، شنود صدای داخل کابین، اطلاع از روشن و یا خاموش بودن و هشدار باز شدن درب خودرو را نیز دارا است.

درواقع ردیاب خودرو می‌تواند کار دزدگیر را نیز انجام دهد زیرا در صورت سرقت خودرو می‌تواند ردیابی ماشین  را انجام دهد یا با ارسال یک دستور یا پیامک از داخل اپلیکیشن

ردیاب خودرو را خاموش نموده و به‌هیچ‌وجه امکان روشن شدن مجدد آن برای شخص دیگری به‌جز صاحب اتومبیل وجود نداشته باشد.

نرم‌افزار و اپلیکیشن را می‌توانید برای انواع تلفن‌های هوشمند و هر دو سیستم‌عامل نرم‌افزاری ANDROID و IOS به‌راحتی از گوگل پلی و اپ نصب کنید.

کاربردهای ردیاب خودرو می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • ردیابی لحظه‌ای و فوری خودرو
  • خاموش کردن خودرو از راه دور
  • سرعت مجاز برای خودرو برحسب کیلومتر که اگر سرعت خودرو بیش‌تر از سرعت مجاز تعریف شود به صاحب خودرو پیغام هشدار فرستاده می‌شود.
  • تعریف محدوده مجاز جغرافیایی برای عبور و مرور خودرو که در غیر این صورت هشدار برای صاحب خودرو ارسال می‌شود.
  • مشاهده مسیر توسط خودرو بازمان و تاریخ دقیق

خرید ردیاب خودرو

اگر شما قصد خرید ردیاب خودرو  را داشته باشید باید در درجه اول  به نوع اتومبیل وطراحی ردیاب ماشین،ردیاب سیمی یا باتری خور بودن آن،ردیاب لحظه ای

و…توجه داشته باشید این شما هستید که با توجه به نیاز و اولویتی که برای خرید ردیاب اتومبیل دارید می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید

اگر شما نیز تمایل دارید که ردیاب خودرو ، در عین حال با قیمت مناسب خریداری کنید، بهتر است که خرید خود را از فروشگاه معتبر وبرا انجام دهید تا دو اصل کیفیت بالا و قیمت مناسب را در خرید خود داشته باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *