ردیاب خودرو

انواع ردیاب خودرو با عملکرد آنلاین و آفلاین چیست؟

ردیاب دوچرخه و موتورسیکلت و تفاوت آن با ردیاب خودرو

امروزه  امکانات و تکنولوژی ردیاب خودرو ، زندگی را برای انسان‌ها راحت‌تر کرده است .با پیشرفت تکنولوژی ردیاب‌ها ، که به‌صورت کلی دو دسته ردیاب آنلاین و ردیاب آفلاین داریم. .حال در این مقاله با عملکرد ردیاب آنلاین و آفلاین چیست؟ آشنا می شوید.

ردیاب آنلاین خودرو:

ردیاب آنلاین به اینترنت نیاز دارد و پس از وصل شدن به اینترنت به صاحبان خودرو کمک می‌کند تا در هرلحظه تحت هر شرایطی، گزارش لحظه‌ای مسافت طی شده را ارائه می دهد.

درواقع این نوع ردیاب به‌صورت آنلاین موقعیت مکانی فرد یا خودرو را گزارش می‌دهند. همچنین سرعت خودرو،باز و بسته بودن درب‌ها،وضعیت روشن و خاموش بودن خودرو… به‌صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن به صاحب خودرو اطلاع دهد.

ردیاب آنلاین به‌ وسیله‌ی یک سیم‌کارت اعتباری یا دائمی به اینترنت متصل شده و با استفاده از تکنولوژی جی‌پی‌اس به مخابره اطلاعات می‌پردازد.

ردیاب آنلاین خودرو موقعیت جغرافیایی را از طریق ماهواره دریافتمی کند  و به نرم‌افزارهای ردیاب که بر روی انواع گوشی اندرویدی و آیفون و همچنین کامپیوتر قابل‌نصب است، مخابره می‌کند.

با ردیاب آنلاین خودرو می‌توان بدون محدودیت در هرلحظه از شبانه‌روز و با ارسال پیامک و یا برقراری تماس اطلاعات لازم را دریافت کرد. و در مواردلازم اقدام و پیگیری کرد.

و بهترین ویژگی ردیاب آنلاین خودرو ،ردیابی است که به‌موقع و سریع کار را انجام دهد.

ردیاب آفلاین خودرو:

ردیاب‌های آفلاین جزء ردیاب‌هایی هستند که بدون نیاز به اینترنت کار می‌کنند،بیشترین استفاده از ردیابی آفلاین در مواقعی است که اینترنت خط دستگاه قطع باشد. ردیاب‌های آفلاین دارای یک کارت حافظه داخلی می‌باشند، که موقعیت مکانی را در حافظه داخلی خود ذخیره می‌کنند

ردیاب آفلاین برای مناطق خاصی که فاقد پوشش جی‌پی‌اس هستند بسیار مناسب است چرا که با استفاده از ردیاب آفلاین خودرو می‌توان مشکل ردیابی در نقاط کور را به‌راحتی حل کرد.و ردیاب آفلاین از سیستم موقعیت یاب نقاط کور، تمامی اطلاعات را ذخیره کرده و به LBS می‌رساند. پس از ارسال اطلاعات به این سیستم و ذخیره‌سازی آن، به‌راحتی می‌توان پس از دسترسی به اینترنت به اطلاعات دست پیدا کنیم.

در زیر به تعدادی از ردیاب‌های آفلاین خودرو اشاره می‌شود:

ردیاب خودرویی  آنلاین دیاگی مدل  LD45  لندر،با ویژگی نصب بدون نیاز به سیم‌کشی اتصال به دیاگ خودرو

ردیاب خودرویی آفلاین مدل 1220 ترکسولید (GP020A)

اگر شما تمایل دارید که ردیاب آنلاین و ردیاب آفلاین خودرو ، تهیه  و در عین حال با قیمت مناسب خریداری کنید، بهتر است که خرید خود را از فروشگاه معتبر وبرا انجام دهید تا دو اصل کیفیت بالا و قیمت مناسب را در خرید خود داشته باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *