ردیاب خودرو

معیارهای مناسب ردیاب خودرو چیست؟

معیارهای مناسب ردیاب خودرو چیست؟

از مهمترین معیارها برای ردیاب خودرو می توان به نوع اتومبیل ،دقت ردیاب خودرو و امکانات ردیاب توجه داشت.بنابراین با توجه به افزایش روزانه قیمت خودرو، باعث بیشتر شدن سرقت خودرو هم می شود. در طول روز در شهرهای مختلف، اتومبیل بعضی از افراد با وجود اینکه مجهز به وسایل امنیتی مانند دزدگیر بوده است، طعمه سارقین می‌شود. اما خوشبختانه، پیشرفت تکنولوژی سبب شده تا از بسیاری از سرقت‌ها جلوگیری کرد حال در این مقاله معیارهای مناسب ردیاب خودرو آشنا می شوید.

بهترین روش برای جلوگیری از سرقت ماشین  استفاده از ردیاب شناخته شده است. ردیاب‌ها در انواع مختلفی به بازار عرضه شده‌اند و انتخاب آن‌ها به پارامترهای مختلفی بستگی دارد.

معیارهای مناسب ردیاب خودرو

برای انتخاب درست ردیاب خودرو باید به نوع سبک و سنگین بودن اتومبیل  توجه داشته باشیم. زیرا برای اتومبیل های مختلف ردیاب‌های متفاوتی قابل کاربرد هستند و تنها ردیاب مخصوص آن ماشین می‌تواند به‌خوبی با  منطبق شود.

1-نوع خودرو : اولین و مهم‌ترین فاکتور در انتخاب ردیاب خودرو ، توجه به نوع خودرو  است،  ردیابی که برای کامیون استفاده می‌شود ممکن است برای ماشین سواری انتخاب مناسبی نباشد.

2-میزان دقت ردیاب خودرو : در هنگام خرید ردیاب خودرو  یکی از مهم‌ترین مواردی که باید به آن توجه شود، میزان دقت ردیاب می باشد و هر چه میزان خطای آن در موقعیت اتومبیل کمتر باشد، دقیق تر مکان را مشخص می کند.

3-باتری ردیاب: قوی بودن و عمر مناسب باتری در ردیاب‌های بی‌سیم خودرو اهمیت بالایی دارد. در هنگام خرید ردیابی را انتخاب کنید که باتری آن شارژ دهی و ظرفیت بالایی دارد تا مدام نیاز به شارژ کردن پیدا نکنید.

4-ابعاد ردیاب: اندازه ردیاب باید به‌گونه‌ای باشد که بعد از نصب در ماشین  ، قابل مشاهده نباشد و مخفی بماند.

5-امکانات ردیاب: امکانات جانبی که یک ردیاب خودرو ارائه می‌دهد نیز در زمان خرید اهمیت دارد. کافی است با توجه به نیازتان، ردیابی با امکانات مناسب انتخاب کنید. مثلاً داشتن امکان شنود یا مجهز بودن به دکمه SOS برای برخی از افراد ضروری تلقی می‌شود و برای برخی اهمیت ندارد.

6-عمر خودرو

یکی از معیارهای در انتخاب ردیاب خودرو، عمر آن است. ردیاب‌های جدید ماشین ها   اکثراً از نوع پلاگین دار هستند و از طریق درگاه OBDII به اتومبیل  متصل می‌شوند و اگراتومبیل  شما قدیمی و عمر زیادی داشته باشد، شما نمی‌توانید از ردیاب‌های جدید برای آن استفاده کنید، زیرا خودروی شما دارای درگاه OBDII نیست.

خرید ردیاب خودرو

اگر شما قصد خرید ردیاب خودرو  را داشته باشید باید در درجه اول  به نوع سبک و سنگین بودن اتومبیل وطراحی ردیاب ماشین،ردیاب سیمی یا باتری خور بودن آن،ردیاب لحظه ای

و…توجه داشته باشید این شما هستید که با توجه به نیاز و اولویتی که برای خرید ردیاب اتومبیل دارید می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید

اگر شما نیز تمایل دارید که ردیاب خودرو ، در عین حال با قیمت مناسب خریداری کنید، بهتر است که خرید خود را از فروشگاه معتبر وبرا انجام دهید تا دو اصل کیفیت بالا و قیمت مناسب را در خرید خود داشته باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *