دوربین مداربسته

تفاوت دوربین مداربسته اسپید دام با دوربین مداربسته دام

تفاوت دوربین مداربسته اسپید دام با دوربین مداربسته دام

دوربین‌های مداربسته از تکنولوژی‌های پر طرفدار امنیتی به حساب می‌آیند که با توجه به نیاز حفظ امنیت ، دوربین‌های مداربسته یکی از تجهیزات برطرف نمودن این نیاز هستند؛دوربین‌های مداربسته با پیشرفت‌هایی که در دنیای علم و فناوری روی می‌دهد، پیشرفت می‌کنند و هر روزه انواع جدیدی از دوربین‌های مداربسته ساخته می‌شوند.از انواع دوربین‌های مداربسته‌ای که در سال‌های اخیر طراحی و تولید شده است، دوربین مداربسته دام و اسپیددام می‌باشند. در این مقاله به تفاوت دوربین مداربسته اسپید دام با دوربین مداربسته دام می پردازیم.

که هر کدام از این دوربین‌های دام و اسپید دام برای محیط‌های مختلف به کار می‌رود و امنیت مکان‌های متفاوتی را پوشش می‌دهد. برای دانستن نوعی از تفاوت‌ها با ما همراه باشید:

دوربین مداربسته دام:

دوربین مداربسته دام گنبدی شکل هستند و روی لنز دوربین دام محافظ شیشه‌ای قرار دارد. البته دوربین مداربسته دام دید محدودتر و ضبط تصاویر در یک‌ جهت را دارا می‌باشد. زاویه دید دوربین دام ثابت و بین 70 تا 100 درجه می‌باشد.
به علت زاویه دید محدود  دوربین مداربسته دام  و همچنین حساس بودن به گرد و غبار و رطوبت بیشتر برای محیط‌های داخلی و فضای بسته از جمله در شرکت‌ها و پارکینگ‌های طبقاتی ، خانه، بانک و در سخنرانی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. محل نصب دوربین‌های دام در گوشه اتاق می‌باشد. و همچنین دوربین مداربسته دام را بر روی سقف می‌توان نصب کرد.

دوربین مداربسته دام دارای دو نوع محصول به عنوان تحت شبکه و آنالوگ تولید می‌شود.

دوربین مداربسته اسپید دام:

دوربین مداربسته اسپیددام دارای بدنه فلزی و مقاوم در برابر گرد و غبار و آب و هوای مرطوب و حتی در شرایط برف و باران تصاویر را ضبط می‌کند.

به همین دلیل دوربین اسپید دام بیشتر در محیط‌هایی با وسعت بالا و ارتفاع بلندتر مانند سوله‌ها و کارخانه‌ها، کنترل میزان ترافیک، چهارراه‌ها و حتی میدان‌ها استفاده و نصب می‌شود.

دوربین مداربسته اسپید دام  دارای سرعت چرخش زیادی است. دوربین مداربسته اسپید دام قابلیت چرخش لنز دوربین در جهات افقی و عمودی 180 و 360 درجه را دارد.

لنز دوربین اسپید دام ،پیشرفته و دارای زوم اپتیکال می‌باشد که به دو روش دستی و اتوماتیک انجام می‌شود. دوربین مداربسته اسپیددام بزرگ‌نمایی تصاویر انجام می‌دهد و با کیفیت بالایی این نوع تصاویر نمایش داده می‌شوند.

خرید دوربین‌های مداربسته

اگر شما قصد خرید دوربین مداربسته را داشته باشید باید بر اساس اولویتی که دارید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

بهتر است که خرید خود را از فروشگاه معتبر وبرا انجام دهید تا دو اصل کیفیت بالا و قیمت مناسب را در خرید خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *