نحوه عملکرد لنز پانوراما در دوربین ها

نحوه عملکرد لنز پانوراما در دوربین ها

 

 

دوربین هایی که دارای لنز های پانوراما هستند قابلیت های فراوانی دارند که شما می توانید با انتخاب آن بهترین بهره وری را داشته باشید.

در عمل حسگر دوربین های پانوراما با دوربین های معمولی هیچ تفاوتی ندارند و تنها تفاوت در ساختار لنز آنهاست. این لنز ها قابلیت این را دارند تصاویر حداکثری را از لبه ها به سمت مرکز جمع و روی حسگر دوربین منعکس کنند در نتیجه این کار شما یک تصویر دایره ای شکل دریافت خواهید کرد که از کل محیط به شما تصویر می دهد و نه فقط از 80 درجه..

دوربین های پانوراما می توانند در نقش چند دوربین ایفای نقش کنند:

دوربین های وای فای که لنز پانوراما دارند قابلیت این دارند که در اپلیکیشن تصویر دریافتی را به 6 قسمت جداسازی کنند در نتیجه شما 360 درجه تصویر را به 6 قسمت از زوایای مختلف دریافت می کنید به شکلی که انگار 6 عدد دوربین نصب کرده اید..

دوربین های دارای لنز پانوراما:

دوربین لامپی:

دوربین وای فای طرح لامپ دارای لنز پانوراماست و می تواند از سرپیچ آویز شود و تصویر کل محیط را جداسازی کند و در اختیار شما قرار دهد .

این دوربین برق خود را از سرپیچ دریافت می کند و با 220 ولت فعال می شود و در حال حاضر سریع ترین نصب را از آن خود کرده است . از نظر قابلیت تمام قابلیت های دوربین های وای فای را دارد. برای سفارش دوربین لامپی اینجا کلیک کنید.

 

دوربین پانوراما وای فای:

دوربین پانوراما وای فای یکی دیگر از محصولات است که دارای لنز پانوراماست. تفاوت این دوربین با دوربین لامپی در این است که این دوربین با برق یو اس بی فعال می شود و قطر و اندازه کوچکتری دارد و قابلیت این را دارد که علاوه بر اتصال به سقف بتواند به دیوار هم متصل شود و تصویر را از روبرو در اختیار شما قرار دهد برای سفارش دوربین پانوراما وای فای اینجا کلیک کنید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

0Shares
0 0 0

خرید بر اساس دسته بندی